Movies
Ratings
586
Captain MarvelRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
IntentionRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5