Titles you rated
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 3.5- CandyRated ★ 3.0
My Rainy DaysRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.5
ZoeRated ★ 5.0
Big EyesRated ★ 4.0
Daytime Shooting StarRated ★ 3.5
CatsRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
I Can Only ImagineRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
All the Bright PlacesRated ★ 4.5