Titles you rated
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 3.5