Movies
Ratings
1092
Secret ReunionRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Lone RangerRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The RecruitRated ★ 4.0
AbductionRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Wishing StairsRated ★ 2.5
Grace of MonacoRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 3.0
RoboCop 2Rated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.0
MillionsRated ★ 4.0