Movies
Ratings
138
Rush Hour 3Rated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 3.5
- She s On DutyRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5