Movies
Ratings
217
EquilibriumRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5