Series
Ratings
319
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
RugratsRated ★ 3.0
Family PortraitRated ★ 3.5
LobbyistRated ★ 2.5
White LiesRated ★ 2.5
Merry Go RoundRated ★ 2.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 2.0
All About EveRated ★ 2.5- TVsoseol SunokRated ★ 3.0
- TV Novel Beautiful DaysRated ★ 3.0
- TV Novel: Album of LifeRated ★ 3.0
- I'll Give You EverythingRated ★ 3.0
- Gipseu GajokRated ★ 2.5
- TV Novel: As the River FlowsRated ★ 3.5
- I Love YouRated ★ 2.5
- Dallaene JipRated ★ 3.0
- Three SistersRated ★ 2.5
- Here He ComesRated ★ 3.5
- Nursery StoryRated ★ 3.5