Titles you rated
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0