Titles you rated
Legal HighRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 3.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Hijack Season 1Rated ★ 3.5
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0