Movies
Ratings
706
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
La Dolce VillaRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0