Series
Ratings
106- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
Super BandRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
The Great Escape 4Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 3.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5