Movies
Ratings
201
Bring It On: Fight to the FinishRated ★ 4.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
Bring It On: In It To Win ItRated ★ 4.0
Bring It On AgainRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 4.0
UnleashedRated ★ 4.0
Legend of the Red DragonRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
The Legend IRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 4.0
The Legend IIRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 3.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 3.0