Movies
Ratings
527
Haunted MansionRated ★ 2.5
Killing RomanceRated ★ 2.5
Orphan: First KillRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
NimicRated ★ 3.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 1.5
Death NoteRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Truth BeneathRated ★ 3.5
AntebellumRated ★ 3.0