Movies
Ratings
806
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
WantedRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 2.0- SinglesRated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 1.0
Starship TroopersRated ★ 1.0
TroyRated ★ 2.0
The ScentRated ★ 2.0
Bad BoysRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 3.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0