Movies
Ratings
276
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
Kindergarten CopRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 2.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 1.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
The HoursRated ★ 5.0
American PieRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 4.5
Beverly Hills CopRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 3.0