Movies
Ratings
701
The FallRated ★ 4.0
Café de FloreRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.0
A Brighter Summer DayRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Ernest & CelestineRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 3.5
Rust and BoneRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0