Series
Ratings
14
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
RememberRated ★ 2.5
Glamorous TemptationRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 2.0
High SocietyRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5