Titles you rated
Airplane!Rated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 3.5
Ghost in the Shell S.A.C. Solid State Society 3DRated ★ 3.5
Imagine - Annie Leibovitz: Life Through A LensRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0