Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.0
Out LiveRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Space JamRated ★ 2.5
EpicRated ★ 3.0
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0