Movies
Ratings
1137
KOKUHORated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0