Series
Ratings
12- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Steal HeartRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0