Titles you rated
Seriously RedRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The TruthRated ★ 3.5
The Gangs, the Oscars, and the Walking DeadRated ★ 2.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 1.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Oh BrothersRated ★ 2.0
Gangnam BluesRated ★ 2.0- Les MisérablesRated ★ 0.5
La Vie en RoseRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0