Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.5
Last ChristmasRated ★ 4.0
This Changes EverythingRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
HerstoryRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 4.5
JaneRated ★ 3.5
12 StrongRated ★ 3.5