Titles you rated
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5
The Last CinderellaRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.0