Movies
Ratings
501
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 2.5
The ClientRated ★ 2.5
Ocean's ElevenRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 2.5
UnbowedRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
The Bourne UltimatumRated ★ 2.5