Titles you rated
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
SPF-18Rated ★ 0.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0