Titles you rated
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 5.0