Titles you rated
Ex MachinaRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Gray MattersRated ★ 3.0
Love Lasts Three YearsRated ★ 3.0
Love Is in the AirRated ★ 3.0
My Life in RuinsRated ★ 3.0
The Accidental HusbandRated ★ 3.0
When in RomeRated ★ 3.0
The Truth About LoveRated ★ 3.0
The ReboundRated ★ 3.0
The Back-Up PlanRated ★ 3.0
Something BorrowedRated ★ 3.0
ElizabethtownRated ★ 3.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 3.0