Series
Ratings
38
Spring WaltzRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 2.5
Summer ScentRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5