Titles you rated
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 1.5
SleepRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 0.5
Under the Tuscan SunRated ★ 3.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
The Soul-MateRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
A Walk to RememberRated ★ 2.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 1.5
SerendipityRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 2.0