Movies
Ratings
131
Spider-ManRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0