Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 0.5
We Married as a Job!Rated ★ 0.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.5- Queer as Folk Season 5Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 4Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 3Rated ★ 5.0