Movies
Ratings
399
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 1.0- Murder ReportRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
NocturnalRated ★ 0.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The WonderRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5