Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
WongyeongRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 1.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 1.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 1.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.0
The BequeathedRated ★ 2.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5