Titles you rated
New HeartRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 1.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 1.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
BigRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5