Titles you rated
If OnlyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0