Movies
Ratings
200
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Lone RangerRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
White House DownRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5