Series
Ratings
31
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Sharp2Rated ★ 2.5- Sharp3Rated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0