Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
One Way TripRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
UnforgettableRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0