Titles you rated
Draft KingRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0