Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
To Your Eternity Season 3Rated ★ 3.0
One Punch Man Season 3Rated ★ 1.0- One Piece Season 32Rated ★ 5.0
- ONE PIECERated ★ 4.0
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 3.5
Beastars Season 2Rated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
The Dinner Table DetectiveRated ★ 3.0- K-ON!Rated ★ 5.0
- Mr. Osomatsu Season 4Rated ★ 2.0
Dan Da DanRated ★ 4.5
BLOOD-CRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Call of the Night Season 2Rated ★ 3.5
Call of the NightRated ★ 3.0
Black Butler Emerald Witch ArcRated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Santa ClausRated ★ 4.0