Series
Ratings
23
GiantRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
Justice PaoRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
In Time With YouRated ★ 5.0