Titles you rated
Ant-ManRated ★ 2.5
Black HouseRated ★ 0.5
The Parent TrapRated ★ 2.5
Romeo + JulietRated ★ 2.5
FrequencyRated ★ 1.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 1.0
The PhoneRated ★ 1.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
xXxRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 2.5
Crying FistRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 1.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 2.0