Movies
Ratings
16
Operation ChromiteRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0