Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0
Hidden LoveRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Death to Snow WhiteRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.5
Political FeverRated ★ 4.5
Sex Education Season 4Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0