Movies
Ratings
544
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0- A Secret LoveRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.5
Concerning My DaughterRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.5
Fried Green TomatoesRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.5
Killing RomanceRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0