Movies
Ratings
404
The MajesticRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
FantasiaRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Conquest of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Mind GameRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 1.5
MadagascarRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0