Titles you rated
SignalRated ★ 4.0
Medical Top TeamRated ★ 1.5
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 3.5- Super RookieRated ★ 3.0
- GhostRated ★ 3.5
- Fairy CommiRated ★ 3.0
- BossRated ★ 3.5
Beautiful MindRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.0
All InRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 1.5