Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5