Series
Ratings
16
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0